Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudok olyan instafeedet...

Hogyan tudok olyan instafeedet csinálni, mint @chloeknows?

Figyelt kérdés

Chloe fotói nagyon tetszenek. Esetleg valaki tudja, mivel szerkeszt a VSCO-n kívül?

Mert én ott sem találom az olyan rózsaszínes filtert. Sürgős lenne. Köszönöm, aki válaszol!

(A videóit ezzel kapcsolatban már megnéztem, de nekem nem sikerült.)



#blogger #insta #feed #fontos #Instagram #YouTuber #instagramfeed #instafeed
2018. júl. 3. 19:42
 1/4 anonim válasza:

Úgy emlékszem, hogy volt olyan videója, amiben megmutatta. Talán egy erkélyes, rózsás képen...

(Nekem nagyon műek a fotói.)

2018. júl. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Van egy videoja,amiben elmondja:)Szemelyes tapéapsztalataim :igazábol instasize is nagyon jo,én azzal szoktam szerkeszteni, igazabol az szamomra kicsit hitelesebb mint a tobbi app. Néhany kepen latszik hogy filter van rajta, es nincs tul sok koze a valosagoz, es a valodi kephez. Viszzaterve instasizera, nekem nagyon bevallt, es ott is van hasonlo filterek, mint vscoban. Osszegezve: A VSCO val nagyon szepen meglehet csinalni a kepeket, es egy kicsit tumblrs beutest lehet csinalni vele, aminek nincs tul sok koze a valosaghoz, instasize pedig hitelesebb, bar nem lehet olyan tumblrs kepeket csinalni vele.
2018. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2018. júl. 16. 20:34
 4/4 péter 198101.02. válasza:
Üdv. csak azt szeretném kérdezni hogy @chloeknows Budapesten született?
2018. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!