Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telenor 4g-s hipernet sebesség...

Telenor 4g-s hipernet sebessége miért ingadozik iylen durván? Van mikor 40mb/s-re felugrik, most viszont 1.8mb/s-re esett le, néha 20mb/s. A huawei routert újraindítottam, visszaállítottam, mindent kipróbáltam, de mindig ilyen.

Figyelt kérdés

2018. júl. 4. 20:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni, hogy a feltöltési sebesség mindig 10mb/s körül szokott lenni, azzal nincs gond, csak a letöltéssel. ping 30 körüli általában. Nem, léptem túl az adatkeretet sem.
2018. júl. 4. 20:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Függ pl. attól is, hogy hányan lógnak az adott cellán.


Ha valami sűrűn lakott részen tapasztaltad ezt, akkor ez teljesen normális.

2018. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kurjancs válasza:
Nálam is ez van. Azt hallottam, hogy ha csak telefonálok, akkor állítsam 2G-re (vagy GSM). És tényleg jobb lett.
2018. júl. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!