Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudok instagramon...

Hogyan tudok instagramon letiltani olyasvalakit, aki engem már előtte letiltott?

Figyelt kérdés
Tehát ebből kifolyólag nem tudok a profiljára keresni, és úgy letiltani.. Viszont szükségem lenne erre, mivel az exem barátairól van szó, és nem akarom, hogy leskelődjőnek utánam.. Oké, hogy privát a profilom, de attól még a biom lássák.
2018. júl. 5. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne irj ki olyat bioba amit nem akarsz hogy lassanak ,ilyen egyszeru.

Hogy a kerdesedre is valaszoljak,nekem ugy van ,hogy ha valaki letilt akkor a kereseseim kozott meg kiadja ,igy ra tudok menni profiljara ,igaz hogy semmi se tolt be ,de jobb oldalt ott a 3 pont ahol tudom tiltani,viszont azt nemtudom,hogy ha igy tiltom az mennyire hatasos.

2018. júl. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Úgy már szerintem nem bírod letiltani. Oké hogy a biodat még látják de a képeidet nem. De rákeresni nem lehet mert nem adja ki a találatok közt szóval valószínel ezáltal nem is bírod tiltani.
2018. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 - Ha korabban mar tobbszor keresett ra ,akkor ha ramegy a 🔎 ikonra akkor a "Legutobbiak"nal kiadja ,ekkor ra tud menni ,de semmit se fog latni ,a 3 pont a jobb sarokban viszont ott lesz es tudni fogja tiltani. Azt viszont nemtudom,hogy ha igy tiltja le az tenyleges tiltas ,vagy csak "bug" es nem er vele semmit
2018. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!