Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gond van az Instagrammal! Ha...

Gond van az Instagrammal! Ha egy Storyt Highlight-ba akarok kitenni hibát jelez. Mi ennek az oka illetve mi a teendő?

Figyelt kérdés

Többször kijelentkeztem, újra leszedtem az app-ot, de semmi már 1-2 hete. Ugyan ez a helyzet ha az archívumból szeretnék Highlight-ba tenni valamit.


Címet is engedi beírni és még a borítót is tudnám szerkeszteni, de amint rámegyek a hozzáadásra jön a hiba és hogy próbáljam meg később.

(A story-ba enged kitenni képet és videót is)



2018. júl. 5. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
várj egy frissítésre , ez nem az apple saját alkalmazása , ha valami szar majd frissitik az instát és talán megoldódik a gond
2018. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Engem meg 2 hete be sem enged jelentkezni mert hogy: Probléma merül fel a kérésemmel kapcsolatban. Remélem ezt is kijavítják majd de már 2 frissétés óta ilyen. Remélem a következőnél megoldódik a problémád. (meg a enyém is)😂
2018. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!