Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Minden auto erösitöben van...

Minden auto erösitöben van biztositék?

Figyelt kérdés

Van egy pár 20 cm-es kalaptartóba való Jbl Hangszóró párom! És van egy régebbi 2*100 wattos régebbi erösitöm( ne menjünk bele a tényleges dolgokba)

Neve: Car technic amplifier 34200 típusa. Régebben segédkeztem egyszer egy full bekötésnél, de nem vágom hogy kell meg nem akarom az egész autót leégetni, de jo lenne tudni, hogy mi mit jelent az erösitön. Ugyanis ezen van 3 kábel ami kijön belöle és nem tudom mi mit jelent. Van egy piros, van egy fekete, és van egy narancs sárga amin egy gyári irás is van Remote felirattal. Meg birom nézni ha rákötöm majd egy akksi töltöre, hogy mükszik e az erösitö? Azt ugy kell majd ha jol tudom, hogx amelyik a kapcsolo szál azt ugyan ugy a pozitivhoz kell csatlakoztatni és elméletileg a kis piros led világitani fog. Kis segitséget kérek. Köszönöm elöre is.



#biztosíték #Auto erösitö
2018. júl. 12. 18:06
 1/1 anonim válasza:

A vékonyabbik szál a kapcsoló szálad a rádióhoz.. Igen a piros és narancs kábelt ha egy helyre kötöd akkor ki tudod próbálni. Leégetni nem fogsz semmit csak elég vastag vezetéket használj. Minimum 10mm2 es

A narancs a kapcsoló szál

Piros a pozitív

Fekete a test vagy ha úgy tetszik akkor a negatív

2018. júl. 21. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!