Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nyomtatót szeretnek venni de...

Kakao2322 kérdése:

Nyomtatót szeretnek venni de nem ertek hozza?

Figyelt kérdés
Nem egy nemtudom milyen nyomtatot szeretnek hanem egy sima kis izet ami egy 16 eves lany "igenyeit" kielegitene. Nem fontos hogy szines legyen eleg csak a fekete feher 15.000ftnal nem szeretnek tobbet kolteni ra.Tudom ez eleg keves de mondom nem kell hogy nagyon csucskategorias ize legyen hanem csak ugy hasznalhato. Milyet ajanlotok? Es patront honnan es milyet? Otthon hogy cserelem? Es csak osszedugom a laptoppal es cso? Ja mert az az egy meg fontos hogy lehessen USBvel csatlakoztatni mert az egyszerubb ugyanis full nem ertek hozza (de sztem ez eddig is lejott🤣) es hogy kell igy elinditani a dolgokat? Vagy ertitek na . Segitsetek lecci

2018. júl. 15. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

arukereso.hu

Ha megvetted, akkor a használati utasításban leírják, hogy hogyan kell beüzemelni.


Ha nem akarsz az utántöltéssel bajlódni, akkor a canont nem ajánlom, mert abba rohadt drága a patron.

2018. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor én vettem nyomtatót azt láttam, hogy az olcsó gépekhez való patronok voltak a legdrágábbak.

Ha nem értesz hozzá kérd meg egy ismerősöd, hogy segítsen. Mindenképpen nézzetek meg 3-4 típust a patron árakkal együtt.

2018. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mit jelen az hogy utangyartott? Az rosszabb?
2018. júl. 15. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Na látom az előttem lévők nem igen túlozták el a válaszadást, én talán tudok többet segíteni :)

Az USB-vel csatlakozás már alap minden nyomtatónál, ahogy az is, hogy színesben is nyomtat, így ezeken ne is stresszelj :D Van a nyomtatónak egy szoftvere, amit illik feltelepíteni a gépre, mikor csatlakoztatod. Ez általában a karbantartás miatt szükséges, illetve a könnyebb szkennelésért például.

Milyen nyomtatót? Én körbenéznék kicsit a piacon. Ajánlották az árukeresőt, nézd meg az adott nyomtatóba milyen fajta patron kell, és nézd meg annak is az árát. Az én 10 éves Canon nyomtatóimba 8 ezer forint a fekete, 12 ezer forint a színes patron. És ráadásul olyan sunyi, hogy csak fekete patronnal el sem indul. Nézd meg, lehet a HP-val jobban jársz, láttam már 3 ezer forintért patront az újakba. Egy személyes vélemény: szerintem ahogy öregszik egy nyomtatóba való patron, úgy emelik az árát, ezzel ösztönözve téged egy új nyomtató megvásárlására, amibe néhány évig megint olcsóbb lesz a patron. Tehát lehet, hogy nem feltétlen a legdrágább nyomtató lesz a legjobb választás. Én nem ki túl sok pénzt nyomtatóra.

21/f

2018. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tintasugaras vackokkal sokat szívtam, pacsmagoltam, míg 2005-ben vettem egy Xerox Phaser 3121-et, itt virít még most is, onnan tudom a típusszámát.

Igaz, hogy csak feketét nyom, de legalább működik, amikor kell, soha nem szárad be. Ez olyan fajta, amibe tonerport is lehet utántölteni.

2018. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!