Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri cserélni? Asus-t...

Megéri cserélni? Asus-t Macbook-ra?

Figyelt kérdés

Érdekelne egy Macbook Air 13", mert könnyebb lenne, hordozható, többet tartana az aksi és jól néz ki.


Programáláshoz kéne, néha videovágás és hétvégén 2-3 lol meccshez ha van időm (legalább 30 fps-vel menjen), egyetemista vagyok és a fentebb leírtak miatt érdekel.


A jelenlegi laptopom Asus:

i7-7700HQ

GTX 950M

250 SSD

16GB RAM

Nincs háttér-világított billentyűzet (ami elég zavaró este)

FullHD képernyő

És elég nehéz, mindig nálam kell legyen (2.4-2.5kg).


Megérné? Újonnan venném ezt eladnám. Érdekel olyanok véleménye is akik hasonlóan cseréltek.

Probálgatam egy üzletben, a képernyője nem egy álom, de szépek a színek, és nagyon kényelmes a billenytűzete, tetszik a macOS is.



2018. júl. 16. 20:39
 1/2 kvcsemmanuel válasza:
Korulbelul milyen valaszt szeretnel kapni ? Irjal vagy 15-20 feleletet majd mi megjeloljuk 1 vagy 12.
2018. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ferrari vs Almás trabant.


Ha nem eget rengetően fontos, hogy apple cucc legyen, én nem cserélném le.

"Programálásra" sokkal alkalmasabb a jelenlegi asusod. Ha lesz grafikád, vagy bármi ehhez hasonló tárgyad, akkor nem hátrány ha van dedikált kártya a gépedben.

2018. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!