Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Igy fel tudjak torni a fiokom?

Igy fel tudjak torni a fiokom?

Figyelt kérdés
Sokaig nem hasznaltam a telefonom mivel osszetort es hasznalhatatlan lett. Megjavittattam de csak 2 honapra az osszetorese utan vett ra a lelek. A kartyamat letiltottak most viszont akartam rendelni es megadtam a szamom mivel teljesen kiment a fejembol hogy tiltottak es oda kuldtek smst. Tehat ha letiltottak akkor az nem ervenyes vagy a ttas utan megkaphatta mas a szamom akinek ment az uzi?

2018. júl. 20. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha meg is kapta az sms-t valaki, nem biztos, hogy sokat foglalkozik vele. Gondolj bele, veszel egy telefont, és egyszer csak jön rá egy sms valami kóddal, talán te sem foglalkoznál vele, mert van jobb dolgod is, nem igaz?
2018. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az sms nem tartalmazza hogy mihez tartozik a kód.
2018. júl. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!