Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem csatlakozik az...

Miért nem csatlakozik az internethez a számítógép?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy problémám az internettel kapcsolatban. Nem régen költöztem ki Németországba. Azóta nincs netem.

Magyarországon a gépen rá volt csatlakoztatva kábellal a gépre, tökéletesen fogta a netet, működött.

Amikor itt próbáltam kábellal csatlakozni, egyszerűen egyik kábelt sem érzékelte. Nem talált egy elérhető hálózatot sem. Próbáltam újratelepíteni, az ip cím miatt, de semmi. Sehogy sem akar csatlakozni. Egy halókártya megoldhatnábezt a dolgot?



2018. júl. 21. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:

milyen net?


wifi?

mobilnet usb modemmel?

kábelen jön a net?


a szolgáltató ahol Németországban előfizettél, nem kötötte be neked?


laptop? pc?


mobiltelefon?


saját előfizetés?


wifi hálózat a faluban?


milyen op rendszeren?


mit telepítettél újra?


a drivert?


valami szoftvert ami mobilneten csatlakozott?


Ha mobilnet, akkor van roaming beállítva a sim kártyán?

2018. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Amikor itt próbáltam kábellal csatlakozni, egyszerűen egyik kábelt sem érzékelte."


Milyen kábelekkel próbálkoztál? Csak úgy találtad őket? Kilógtak a falból? Nem értem.

2018. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém se csatlakozik, se a wifivel, se közvetlenül modemmel összekapcsolva.
2018. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy értől hozzá?
2018. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előfizettél valamelyik német szolgáltatónál?

Vagy csak dugdosod a gépbe a kábeleket vaktában...

2018. júl. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Enthernet kábelről beszélek, amit a modembe és a gépbe dugok be. Annyira sajnos nem értek a gépekhez, ezért előre is elnézést kérek. A telefonom tökéletesen fogna a wifit, ahogy a tv is. Csak a gépem nem, ezért nem értem.

Próbáltam a gépbe is beírni a modem nevét: EasyBox, plussz a jelszót, de egyáltalán nem érzékeli a hálózatot. Nem tudom, mit kéne vele csinálnom.

Mégegyszer elnézést a tudatlanságomért.

2018. júl. 21. 19:02
 7/7 A kérdező kommentje:

Windows 10-es gépem van.

Anyámékhoz költöztem, így már eleve volt nekik net. Csak a gép csinálja ezt, minden más tökéletes.

2018. júl. 21. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!