Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik okos karkötőt válasszam?

Melyik okos karkötőt válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Nemrég felfedeztem az okos karkötők világát és úgy döntöttem beruháznék egyre, de nem tudom hogy melyikre. Én személy szerint kettő között vacillálok, szerintetek melyik éri meg jobban, a Xiaomi Mi Band 2 vagy a Huawei Color Band A1?

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. júl. 21. 14:51
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:

Xiaomi Mi Band2 jó, munkatársamnak az van, de nem azonosítja be, ha hívnak vagy kapsz üzenetet.

Nekem Color Band A2 van, az kiírja, monokróm a kijelző és jobban is néz ki,szerintem ilyet vegyél, 1 hétig kibírja és nem veszti el a kapcsolatot a telefonnal. A Color Band A1 nem tudom milyen, szerintem az hasonló lehet a Mi Band2-höz.

2018. júl. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!