Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik relé miatt villan fel...

Melyik relé miatt villan fel időről időre a partneremen a töltés visszajelző?

Figyelt kérdés
A minap tapasztaltam, h indítás után égve maradt a töltés visszajelző. Gondoltam, h a generátor adta be a kulcsot, de egyszer csak kattogást hallottam a biztosíték táblától és elaludt a jel. Az ott található relék közül honnan tudom, hogy melyiket kell cserélnem ?

2018. júl. 23. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem cseréld le a partnered, ha random lámpák villannak fel rajta.
2018. júl. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az időről időre egy 2 órás intervallumot takar egy oda és visszaúttal, közte állással, amikor égett, elaludt, majd a kattogás után ismét kigyulladt. Nyilván nem járnék így vele napokig, hetekig..
2018. júl. 23. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ez egy Peugeot Partner! Most esett le...
2018. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne vedd sértésnek, de ez egy nagyon jellemző laikus gondolkodás, amit előadtál.

Engem állandóan ezzel fárasztanak ügyfelek: rossz a TV-m, nem kapcsol be, biztos rossz a kapcsoló. Mennyibe kerül egy kapcsolócsere?

Vagy a biztosíték. "Biztos". Mert egy TV-ben nincs semmi más. Csak kapcsoló és biztosíték.

Szerinted azért, mert egy relé végzi a dolgát és kattog, akkor már csak az lehet hibás? A helyzet ennél kicsit összetettebb, valószínűleg. De meg kell vizsgálni alaposabban.

2018. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!