Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért raknak a drága bluetooth...

Miért raknak a drága bluetooth-os okosórákba silány gyenge akksit?

Figyelt kérdés
Kaptam egy okosórát, az értéke kb 10-15000 ft. Egy vagy másfél hónapig bírta nálam, mert kétszer úgy jártam vele, hogy lemerült, és kikapcsolt. Akkor két éjszakányi töltés után nagynehezen visszakapcsolt (nincs rajta kapcsológomb, vártam a csodára), de a második ilyen eset után a három éjszakányi töltés után sem történt semmi, és azóta nem hajlandó bekapcsolni, nem tudok vele mit csinálni, pedig sokat töltöttem. Tudom, az volt a baj, hogy nem töltöttem mindig, amikor csak egy kicsit is lemerült, de nem tudtam, hogy ezekbe direkt ilyen sz@r akksit raknak... Miért tesznek ilyen drága dolgokba ilyen rossz alkatrészeket? Hogy hamar újra kelljen venni másikat? Csak a lehúzás megy... Mit csináljak? Amúgy egy Shaul okosóráról van szó.

2018. júl. 26. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A valamire való okosóra azért ennél többe fáj.

Szerintem nem érdemes még ilyet venni, mert kb ugyanaz a helyzet vele mint anno az érintőkijelzős telefonokkal. Túlságosan új ahhoz a technológia, hogy normális készülékeket készítsenek megfizethető áron.

15-20 ezer forintér már kapsz egy stabil, megbízható órát. Annyival nem ad többet az okosóra szerintem, hogy megérje.

Az aksi meg azért vacak benn mert kis hely van számára, így nem lehet bele normális méretű aksit tenni ami el tudja vinni sokáig a rendszert.

2018. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
10-15 ezer az nem drága óra, az éppen hogy csak valami kacat..egy sima valamit érő Casio is 60ezernél kezdődik.
2018. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az aktivítás mérők sokkal hosszabb ideig működnek egy töltéssel. Én az okosórámat lecseréltem.
2018. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!