Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehet Samsungra IPhone...

Hogyan lehet Samsungra IPhone emoji?

Figyelt kérdés
Ugye nekem Samsung telefonom van és szeretnék IPhone emojikat. Meg is kérdeztem embereket hogy milyen alkalmazást ajánlanak. Azt mondták az Afonts jó, de én nem tudtam letölteni. Próbálkoztam mással de azok sem voltak jók. Pl:nem rakta át az emojikat, nem látszódtak ...stb. Az lenne a kérdésem hogy tudtok ilyen alkalmazást, amin látszanak az IPhone emojik?

2018. aug. 1. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Millio alkalmazas van ,amivel megoldhato,hogy irj iphoneos emojikat, viszont amint elkuldod oket a beszelgetesben (vagy ahova epp rakod) te mar csak negyzeteket fogsz latni.

Mindkepp rootolni kell a keszuleket ami garanciavesztessel jar ,ezenkivul ha nemertesz hozza (marpedig a kerdesbol sejtem hogy nem ertesz hozza) konnyen elofordulhat ,hogy egy rosszul sikerult probalkozas kovetkezteben teglat csinalsz a telefonodbol.

Szerintem par emoji nem er annyit,hogy orakat (vagy ha ertenel hozza perceket) pazarolj ra foleg ekkora kockazattal.

Android 6.0utan (feltetelezem 2015 utani telefonod van) mar nem lehet csak ugy alkalmazassal rootolni ,hanem szamitogeppel osszekotve kell megoldani.

2018. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha valakit még ez érdekelne, a Zfont 3 app tökéletes erre😃
2022. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Valaki tudna segíteni hogy hogyan tudom q Zfont 3 appal ezt megcsinalni?

Samsungom van,de eddig sehogy sem jöttem rá:(

2023. júl. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!