Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Help! Hogyan tudom megnézni...

Manóka66 kérdése:

Help! Hogyan tudom megnézni messengeren a jelszavamat? Elfelejtettem, de telóról be vagyok jelizve, és most telót cseréltem és nem tudok az újba bejelentkezni. :_ (

Figyelt kérdés

Emailt 1000éve nm használtam,nem opció,hogy kérjek új jelszót mert oda is elfelejtettem.

Lécci segítsetek!!!!

Köszönöm előre is! XO


2018. aug. 4. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Buktad
2018. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jelizés, meg szomorú smile, jézusom...


Talán ezen a linken érdemes próbálkozni, de nem hiszem, hogy sikerrel jársz e-mail nélkül.

[link]

2018. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ehez is mail kell. :( Nem tudsz más megoldást?
2018. aug. 4. 23:59
 4/4 Classical válasza:
Számítógépen nyisd meg a facebook.com -ot. A bejelentkező sszövegdobozok alatt van olyan link, hogy elfelejtett jelszó. Ha megadtad a Facebooknak korábban a mobilszámodat, akkor oda is tudnak kódot küldeni SMS-ben.
2018. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!