Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan tudnék szerezni füstjel...

Honnan tudnék szerezni füstjelzőt és tűzriasztót?

Figyelt kérdés

Saját üzletet szeretnék építtetni, de nem tudom honnan szerezzek hozzá füstjelzőt és tűzjelzőt.

Azt mondják sokan hogy már eleve úgy kell felhúzni az épületet hogy azok be vannak kötve.



2018. aug. 5. 10:26
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a tűzoltósággal lehet ezt intézni, kimennek szemlélni, vagy ők tervezik meg a rendszert, elmondják milyen lehetőségek vannak, náluk jobban senki sem tudja.
2018. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Én is így tudom, de azért megkérdeztem :)

Arra is kíváncsi lennék, hogyha leég az épület, de gyújtogatás(tehát bűncselekmény)történt, akkor fizet a biztosító?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2018. aug. 5. 12:12
 3/3 anonim válasza:
csak szakember tervezhet és építhet. erről neked számlát és szakvéleményt is fel kell mutatni esetleges ellenőrzésekkor.
2018. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!