Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez miez? Fogalmam sincs, hogy...

Ez miez? Fogalmam sincs, hogy milyen kütyü lehet ez. Ki és be lehet kapcsolni, a gombok megnyomásakor halk pityegés hallható. És ennyi.

Figyelt kérdés

A kérdésem egyszerű. Fogalmam sincs, hogy ez mi a búbánat lehet.

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2018. aug. 7. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez meg mi? Én sem tudom.
2018. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valami válasz géphez tartozhat, abból ítélve ami rá van írva. " Válaszoló gép távcsipogó" , képet találtam róla de magyarázatot nem..
2018. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
73%
Régi telefon üzenetrögzítő távoli szabályozója.
2018. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A 80-as vagy 90-es években járunk. Amikor nem vagy otthon, az üzenetrögzítő felveszi a neked szánt telefonos üzeneteket. Hazamész és meghalgatod. Eddig tiszta.

Ha kíváncsi vagy az üzenetekre, de nem tusz ezért hazamenni, akkor egy nyílvános telefonról felhívhatod magad. Ha az otthoni üzenetrögzítő bejelentkezik, akkor ezt a kütyüt a kézibeszélő mikrofonjához tartva becsipoghatod a jelszavad, amitől az a gép lejátszásra kapcsol, igy meghallgathatod az üzeneteket.

2018. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol találtad? Milyen kicsi kezed van!? :D
2018. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha igaz amit a 4-es irt, akkor ez most egy haszontalan tárgy. Németországból van. Amúgy itt egy kép a kezemről: [link]
2018. aug. 7. 11:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Malicious site warning

This site may be hacked or contain malicious software. Visiting this page may be harmful.

2018. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem bemutatsz majd rajta! :D
2018. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

"Ha igaz amit a 4-es irt, akkor ez most egy haszontalan tárgy."

Ez így van, ha hamarabb jövök, én is hasonlót írtam volna. Hulladék sajnos.

2018. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Itt egy kép a lábamról is, ha valakit érdekelne: [link]
2018. aug. 8. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!