Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Többi lent.

Cherryfox18 kérdése:

Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nos, nekem megvan a Sketch nevű alkalmazás, amivel lehet rajzokat megosztani stb. Ma beléptem egy régi karakteremmel, de mikor visszaléptem, mivel Google-el kellett bejelentkeznem, nem az előző karakteremet "kaptam vissza" hanem egy újat. Ezzel a karakterrel már nem is bírok belépni. (Az előzővel) Mit tegyek? Az újnak, és az előző karakteremnek is ugyanaz az email-je. Nem tudom, hol máshol lehet bejelentkezni. Most nagyon ideges lettem a Sketch-re. Valaki tudna segíteni?

2018. aug. 11. 11:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és így már három darab karakterem van :/
2018. aug. 11. 11:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Töröld le az apk-ot és telepítsd újra. Az néha beválik, de ha így nem sikerül én írnék a Sketch-nek hogy adjanak segítséget(általában visszatudják állítani a régi profilod)talán ez a legkönnyebb.
2018. aug. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!