Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék macbookot venni, de...

Szeretnék macbookot venni, de nem tudom, hogy milyet. Valaki tanács? Tényleg nem értek hozzá.

Figyelt kérdés

- éles legyen a képernyo, vagyis nagy felbontású

- mivel eléggé sokat fogom használni, nagy tárhely kellene (ugy olvastam hogy 8GB RAM alatt nem éri meg)

- 2 USB csatlakozót szeretnék.

Foleg ezek a fontosak,csak én nem értek a számító gépekhez, így nem is tudom, melyik macbook illik ebbe a képbe. Fontos lenne, hogy konnyen tudjam hordozni, ugyanis suliba kell, ezért is a nagy tárhely. nem kell a legújabb modell, láttam 150e ftért is már, kb 180e ft-ot szánok rá. elore is koszonom


2018. aug. 17. 20:01
 1/4 anonim válasza:
Ezzel nem lesz gondod. Garantálom. [link]
2018. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
180 ezerből inkább Windows-os notebook-ot vennék, jobban jársz vele.
2018. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-Ha nincs sok pénzed (már pedig a 180 ezer elég kevés a Macbookokra) szerintem a tárhelyel ne foglalkozz.


-Kb 20 ezer forintért veszel egy jó minőségű 1 terás külső merevlemezt, amiben rengeteg dolog el fér. Jobb ha erre költöd az a 20 ezret, mint mondjuk ennek a dupláját csak 128 giga plusz ért (összesen 256gb ssd).


-USB csatlakozó mindegyiken van ezen az áron.


-8GB RAM is olyan, hogy attól függ mire használod. Nekem, mint mérnökinformatikára járó diák és amúgy sokat programozó létszükséglet a 8gb és így is néha keveslem, de annak akik Word és PPT dokumentumokat csinál és filmet néz nem létszükséglet.


Szóval az igényeidet eszerint igazítsd. Pl.: Ha meglátsz egy számodra tökéletes Macbook Prot a neten, de csak 128gb ssd van benne, akkor ne emiatt ne vedd meg.


A másik meg, hogy én, mint apple használó csak ajánlani tudom a termékeiket, de ha nem tudod megvenni az újjat vagy esetleg a 2 éves használt modelleket,

(Mert ennyiből nem tudod megvenni ... 2 éves Macbook Airt talán, de annak a kijelzője nem elég jó neked) akkor nézz körbe a windows laptopoknál.


Csak azért nem érdemes macbookot venni, mert apple. Meg persze a windowsos laptopok rosszabbul tartják az értéküket, szóval olcsóbban jobbat tudsz venni.

2018. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Namost felejts el mindenkit aki le akar beszélni erről az ötletedről. Több embertípus létezik az első aki soha a büdös életben nem venne mac-et ő mindent ki fog találni, hogy lebeszéljen. Őket az érzelmek hidegen hagyják. A második az akinek már egyszer életében eljött a pillanat amikor eljátszott a mi lenne ha gondolattal. A harmadik típus aki bár még windows-t vagy linuxot hajt vagy kitudja mit, ám már átalakítja úgy, hogy minnél inkább hasonlítson a mac-re. És van az utolsó kategória aki eleve mást nem is tud elképzelni. Az igazi probléma Utóbbi hárommal van. Mert ha egyszer az életedben eljön a váltás gondolata akkor már biztos lehetsz benne, hogy meg fogod lépni ezt a szintet. Gyakorlatilag bármilyen érv teljesen fölösleges mondhat bárki bármit. Gyakorlatilag elvesztél a hagyományos számítógépes világnak. Vége a világnak. Úgyis venni fogsz egy mac-et. Lehet húzi halasztani beleálmodhatsz akármit egy windózba de tudod, hogy csak hazudsz és átvered magadat. Úgyis venni fogsz. Nincs mese. Ez a kérdés már régesrégen eldőlt benned, hogy venni fogsz! Ezek érzelmek. Higgy nekem. Én olyan 98-körül kerültem bele ebbe a spirálba. Hol lappangó volt csak a sztori de voltak pillanatok amikor tényleg pillantatokra voltam a vásárlástól. Volt úgy hogy eggyütt volt a pénzem de meg kellett csináltatni az autót és elúszott. Ám 15 év után adódott egy különleges pillanat és minden összeállt. Megvettem. Ennek több mint öt éve és azóta nem korpásodik a hajam és liberót sem kell többé cserélnem. Spórolj gyűjtögess. Tudom úgyis venni fogsz! Nincs mese. Ez tény! Venni fogsz! Addig is nézegess: [link] Mondjuk egy jó kis 13"-s Airt vagy egy belépő kategóriás Macbook Prot. Hatalmas pénz de tudom, hogy venni fogsz!
2018. szept. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!