Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért lassult le az SSD?

Miért lassult le az SSD?

Figyelt kérdés
Kettő hónapja mikor összeraktam a gépemet, véletlenül megkarcoltam ollóval az ssd felületét egy kicsit, és le is ejtettem. Semmi baja nem volt, hipergyors maradt. Három napja már eléggé lassú a Windows, lefagy néha, lassan ir, (200 KB/s max, és 30 MB/s-el is képes volt) bootolni ugyanolyan gyorsan bootol. Ez vajon az SSD baja lehet? Már scanneltem a gépet Malwarebytes-al és semmit nem talált. Mi lehet a baj?

2018. aug. 17. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Le tudnál futtatni rajta pár sebességmérő tesztet? Például AS SSD Benchmark vagy CrystalDiskMark jó lehet hozzá.

Valamint Hard Disc Sentinel-ben is érdemes lehet egy pillantást vetni rá.

2018. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. :)
2018. aug. 17. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi szabad hely van rajta? Ha kevés, sokat kell szemetet gyűjtenie és áthelyezgetni a blokkokat, attól is lehet.
2018. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

250 GB-s, a Windows lecsipett egy 18 GB-t, de ez alap.

176 GB hely van még rajta.

2018. aug. 17. 22:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem az a baja. Ha nem találsz semmit, a helyedben megpróbálnám törölni a partíciót és újra létrehozni.
2018. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom.
2018. aug. 18. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Teszt eredmények mit mutattak?
2018. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az AS SSD Benchmark-nál azt irta, hogy pciide bad.

Már rákerestem Google-n, de semmi érdekeset nem találtam.

2018. aug. 23. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!