Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Minek kellett a Gta 3-at...

Asufel017 kérdése:

Minek kellett a Gta 3-at elrontani ezzel a repülőiskolával? Lehetetlen megcsinálni.

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Te vagy a fakezű, kisfiam.
2018. aug. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Arról ők nem tehetnek, hogy béna vagy.
2018. aug. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mmég jó hogy repülős iskola a GTA San Andreasba van.
2018. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem gta 3. Az a gta san andreas. És megértelek. Azt én sem tudtam megcsinálni pedig nagyon de nagyon akartam. Aztán tesóm megcsinálta de utánna nem sokkal később megint lett egy nagyon nehéz repülős küldetés az se ment. Az internetről le kell szedni egy olyan mentest amiben ezek a szarok mar meg vannak csinalva. Utanna egész jo küldetések jönnek. Izgalmasak.
2018. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nemcso ***** válasza:
Tényleg nehéz. Ha nem megy kérj meg valakit, hogy csinálja meg neked. Anno én a fiamnak csináltam meg. (Mint a GTA VC-ben az épület felrobbantós küldetést, az sem volt könnyű.)
2018. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kevés ember tudja azt megcsinálni. Inkább jobban jár ha letolti a megfelelő mentest. Azt a mentest kell letölteni amiben mar elvegeztek a szabadesés elnevezésű küldetést. Azután mar nincsenek ilyen hülyeségek a játékban. Egyébként tényleg elcsesztek a játékot az ilyen hülye kuldetesekel.
2018. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!