Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Többi lent! )

Sans kérdése:

Mit tegyek? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Lényeg az, hogy csináltam egy facebook fiókot, ugyanazzal a telefonszámmal, meg jelszóval regisztrálva, mint a FACEBOOK NÉLKÜLI messengeremet is. És hiába deaktiválóm a Facebookom, a régi messengeremhez nem tudok hozzáférni, vagyis, mikor megpróbálok be jelentkezni, akkor a Facebookosba jelentkezik be. Mit tegyek? Segítsetek, nem tudok mit csinálni, ti voltatok már így? Esetleg hasonló esetben?

#Régi messenger #Azonos bejelentkezési adatok #Facebook Messenger törlése
2018. aug. 21. 08:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Na, most már más van! A facebookos dolgokat, pl. messenger, át állítottam a jelszavakat, de most meg a régi facebookos messengerem HELYES belépőjét nem fogadja el! Pedig ez a belépője! (Laptopról, Google Chromeból próbálkozok)
2018. aug. 21. 09:10
 2/8 A kérdező kommentje:
Elírtam! Tehát a régi Facebook mentes messengeremnek nem fogadja el a belépőjét
2018. aug. 21. 09:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Cookie-törlés szükséges ilyen esetekben, utána lehet tovább gondolkodni.
2018. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom!
2018. aug. 21. 15:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj! A cookie kat hol is kell törölni -_-' ?
2018. aug. 21. 16:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Chrome: Ctr+Shift+Del

A jobboldali menüben: További eszközök --> Böngészési adatok törlése.

2018. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja...Ezt már megpróbáltam, nem sikerült :( Eddig sem, és szerintem most sem sikerült...

Esetleg azt nem tudo, hogy Facebook nélküli messengerben, úgy, hogy nem vagy bejelentkezve, meglehet valahogy változtatni a jelszót? Sokat segítenél :D

2018. aug. 22. 18:13
 8/8 A kérdező kommentje:
Na... most már tényleg nem tudom mi van. Megint változott a helyzet! Szóval: Ugye laptopról, a messenger.com on lehet CSAK a Messengerbe bejelentkezni. A laptopomon továbbra is téves jelszót ír ki, de a telefonom, ugyanazzal a jelszöval, és felhasználó névvel BEJELENTKEZIK. Most akkor mi van??
2018. aug. 28. 07:30

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!