Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen lapot használnak a...

Milyen lapot használnak a matricanyomtatáshoz?

Figyelt kérdés
Kb 50 db matricára lenne szükségem, de nagyon drága ilyen kis mennyiségben csináltatni. Arra gondoltam, hogy veszek lapot, amit ők is használnak és rányomtatom házilag.

2018. aug. 21. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Papírboltban lehet kapni olyan lapot ami nyomtatható és a másik oldala "matrica". Emellett szokott lenni olyan is, ami fólia, és a másik fele matrica. Ezzel vízhatlanná teheted. Én mondjuk inkább azt csinálnám, hogy nyomtatás után lelaminálnám a lapot és utána vágnám szét.
2018. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Úgy szokták emlegetni, hogy A4-es etikett.

pl:

[link]

2018. aug. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Orbán Csaba Ferenc válasza:
Legtöbben fényes fehér etikettre szeretnének nyomtatni, de ezt csak lézeres nyomtatóval lehet megtenni. Az etikett (matrica) 10eFt körüli összegbe kerül 25-ös csomagban. Tehát otthon is drága lesz.
2018. aug. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acelsziv ***** válasza:
3: Sok helyen adnak ívben is etikett matricát. 80-100 forint egy ív.
2018. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

És ha én arra nyomtatok, akkor rendes matrica minőségű lesz, vagy olyan, mintha egy sima lapra nyomtattam volna? Illetve lehet kapni matt és fényes kiszerelésben is?

2018. aug. 24. 20:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Illetve csak lézeres nyomtatóval lehet rá nyomtatni?
2018. aug. 24. 21:11
 7/7 A kérdező kommentje:

Akik ilyenen gondolkodnak:

825 forintot fizettem 80 matrica elkészítésére.

Bementem egy nyomdába, etikett papírra kértem a nyomtatást. Egy oldal kb 200 forint (Színes nyomtatás + fényes etikett lap). Nekem egy oldalra kifért 20 matrica. Egyedüli hátránya, hogy neked kell otthon kivágni a matricákat, ami beletellik egy kis időbe.

2018. aug. 27. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!