Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Éjszaka klímázni hülyeség így?

Éjszaka klímázni hülyeség így?

Figyelt kérdés
Sajnos éjszaka is kell, hogy menjen, de én emellett az ablakot azért kinyitom éjszakára, hogy levegő is legyen azért. Ez így hülyeség szerintetek? Szerintem nem igazán, mert a klíma is kevesebbet megy talán, meg még is csak jön be levegő is, de nem tudom nem árt-e a klímának.
2018. aug. 23. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Hmm . Hány fokra van beállítva a cucc ? Beton rengeteg vesz körül vagy családi ház ? Itt 2 éjszaka óta 19,5-23 fok marad a levegő pedig kertes ház és füves minden nem okádja a hőt az aszfalt . Szellőztetni hőségben meg nyáron este éjszaka hajnalig érdemes . De 3 hete 90% a páratartalom és hőhullám van ...
2018. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Szellőztetni este 9 és reggel 9 között kell, utána ablak becsuk egész napra és ha muszály, akkor mehet a légkondi.

2018. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Családi ház, kevés a beton szerencsére, de sajnos már nem elég csak a szellőztetés, hiába megy le 17-18 fokig kint a hőmérséklet.
2018. aug. 23. 10:32
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként 25 fokon szoktam a légkondit üzemeltetni.
2018. aug. 23. 10:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy , itt hetek óta nincs 18 fok , de ha volt kereszthuzat semmi légmozgás nem volt . 9kor már késő csukni , 7-7,30 kor zárd .Ha a klíma 20 fokra van állítva kint 33 fok van és nincs szigetelés állandóan menne .
2018. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kereszt huzat azt jelenti hogy minden ki van nyitva és rögzítve , szúnyogháló és lengő függöny az ajtókon . Hűs hideg esős időben is . Nálam 23,2 a legmelegebb szoba , 2 hónapig 19,5öt tartottuk . 25 fok nekem már az meleg kint is meleg .
2018. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hegyi falu ez, tényleg nem irigylem most azokat, akik panelban laknak, vagy olyan helyen, ahol éjszaka se megy le a hőmérséklet. Itt azért lemegy, most már nekem is klímáznom kell, de csak éjszaka használom nyitott ablakok mellett, bár lehet nem így kéne.
2018. aug. 23. 10:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mindig becsukom az összes ablakot ha bekapcsolom a légkondit, azért, mert így kell használni, azt nem hiszem, hogy tönkremenne tőle, de nem fogja lehűteni a szobát.
2018. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
17-20 fokos levegő jön be az ablakon, nem hűti le könnyebben a szobát?
2018. aug. 23. 11:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha 17-20 fokos levegő jön be, akkor minek bekapcsolni a klímát? Fogyasztja az áramot, nem kell mindig használni. Az volt a használati utasításban, hogy csukott ablak mellett kell használni, biztosan van valami oka.
2018. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!