Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik külső akkumulátorokat...

Melyik külső akkumulátorokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék iphone 8 plus telefonomhoz egy power banket, hogy utazás közben is tudjam tölteni a telefont, ha szükség van rá. Milyen típusút ajánlotok? Xiaomi power bank 2-t nézegetem egy ideje, milyen tapasztalatok vannak vele? Esetleg írhattok más típusokat is ami bevált.

Köszi előre😁



2018. aug. 23. 13:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam a kérdést, *milyen
2018. aug. 23. 13:54
 2/3 anonim válasza:
Nekem pont az van, teljesen meg vagyok vele elégedve, gyors töltéshez simán elég az output, a feltöltése sem vészes, 0ról 100ra ha jól tudom papíron 6 óra, de 1-2 óra alatt úgyis feltölt annyira hogy aznapra elég.
2018. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem én is ilyet fogok venni, és ha szabad kérdeznem, te honnan vetted? Mert néztem az árukeresőn, hogy valahol olcsóbb, valahol drágább, nem tudom melyik bolt megbízható.
2018. aug. 27. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!