Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Készíteni szeretnék egy...

Készíteni szeretnék egy magyar szinkront egy játékhoz, lenne valaki aki segítene?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy elküldöm valakinek a játék inrot amibe a szöveg van és azt magyarul elmondná akkor lenne erre aki vállalkoznak segíteni ?

2018. aug. 25. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, én jártam szinkronsuliba, szivesen megcsinálom, de nem tudom megvágni, még nem tanultam meg, hogy kell. Akár elmegyek hozzád és felmondom ott.
2018. aug. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, huszonéves női hangom van, ha az megfelel erre.

Mutatok majd hangmintát.

2018. aug. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megvágni azt én még tudom nekem csak különböző hangokra lenne szükségem ,csak 2 nő hangra van szükségem ,esetleg készítek egy facebookos külön erre amin elküldhetitek
2018. aug. 26. 10:18
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

Erröl lenne szó 2:00-3:30 ig kellene magyarul felolvasni ha nem tudsz angolul lefordítom szivesen

2018. aug. 26. 10:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, a szöveget azt meg kéne írni.:)

Vagy segítek benne, ha angolul leírod.

Milyen célra kell a magyar verzió?

személyesen nem jó, hogy ennyire a netes kommunikációt nyomod?

2018. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
GXT Editor for GTA.
2019. aug. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!