Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » INTEL Core i7-8700-hoz, és...

INTEL Core i7-8700-hoz, és MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6GB-hoz milyen alaplapot, illetve tápot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Gépet rakok össze, minden megvan, de a táppal, és az alaplappal kapcsolatban bizonytalan vagyok. Nem akarol túl drágát, amit nem használnék ki, de nem akarol gagyit se. Se tápból, se alaplaból.
2018. aug. 26. 09:40
 1/3 Zzzoli ***** válasza:
Valami jobb Z470-est, például Asus Rog Strix Z370-G, vagy MSI Z370 Gaming, de bármely Z370-es közép vagy ha nem sajnálod rá a pénzt akkor felső kategóriás deszka jó hozzá (Asus Maximus X Hero). Olcsó lapva be tedd bele, mert jönnek majd az anomáliák és nem fogod tudni hogy miért nem teljesíti az elvártakat ez a jó processzor és vga páros. Tápnak meg valammi megbízhatót vegyék, végül is ott is az ár tükrözi, 500-650W között bőven elég.
2018. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zzzoli ***** válasza:
Z370 az elején, elütöttem :-)
2018. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zzzoli ***** válasza:
Én mostanában mindig Asus Rog alaplapokat használok, de nem lehet bennük csalódni, az én gépemben igaz egy Hero van, még Z170-es, a gyerekekében meg a Strix van, nekik igaz csak egy I5 7600 van benne, meg a Strix is csak Z270, mert már régebbi, de nagyon jól pörögnek.
2018. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!