Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptop SSD. Melyiket vegyem?

Dorten kérdése:

Laptop SSD. Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben minden felé ssd láttam/néztem... Egyiknek nagyobb a írás/olvasás sebesség de kicsi tarhely, másik lasubb nagy tarhelyel... A kérdés megaz volna hogy egy játékra, programozásra, videoszerkesztesre használt laptop kb mekkora írás/olvasás sebességes használna fel egy ssd ben (itt mb/s gondolok).. Mert van 600mb/s olvasás 550mb/s írás (vagy fordítva) 250-500GB SSD... De van 1GB/s olvasás/írás viszont abból csak 250Gb ost tudnék venni.. El tudnám érni az 1GB sebességet.. Vagy bőven sok a 600/550 es ssd is?

2018. aug. 27. 08:45
 1/3 Peti1987 válasza:
Simán elég az 500mb/s. Abból vegyél minél nagyobbat.
2018. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
1gb/sec nincs sata csatolású sd-n.gondolom m.2 csatlakozó nincs a gépedben tehát vegyél egy samsung 86 0 evo sata ssd-t,ezek elég gyorsak.lehetőleg mlc legyen,a tárhely méretét meg majd eldöntöd.
2018. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Erdélyi vagyok és a cel.ro n kaptam egy ilyen mit hogy :

SSD ADATA XPG Gammix S11 480Gb PCI Express x4 M.2 2280 agammixs11-480gt-c

Max olvasás 3050mb/s

Max írás 1700mb/s


Erről egy két velemenyt?

2018. aug. 28. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!