Segítesz?

Figyelt kérdés
Megéri megvenni egy beats studio 3 mat ennyiért(101.000FT)

2018. aug. 28. 23:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Kb mindennap használnám meg edzéskor is csak azt nem tudom,hogy tényleg megéri e ennyiért
2018. aug. 28. 23:48
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
De biztosan tudni fogják a súlyemelő társak, hogy 101 ezerbe került? Mert ha ez nem derül ki egyértelműen, akkor kidobott pénz.
2018. aug. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Csak akkor éri meg, ha magadra varratod, hogy drágán vettél szart, úgy egyértelmű.
2018. aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Így van, ha a többiek nem tudják, hogy a reális ár 3-4-szereséért vetted, akkor fabatkát sem ér az egész.
2018. aug. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. Valaszolonak ennyi az ar amit oda irtam

2. Valaszolonak Mond mar el konkretabban miert szar!? Volt mar ilyen fulesed? Probaltad mar? Attol hogy kepen lattad es megnezted az arrat attol nem kell velemenyt mondani amikor fingod sincs milyen! Szerintem.

3. Valszolonak hat kiraly vagy!

2018. aug. 30. 01:17
 6/6 anonim válasza:
60%

Ha akarod ved meg, de szerintem nem éri meg. Személy szerint ennyit nem adnák egy fülesért, amúgy sem használom túl gyakran amim van.

Kicsit hozzáraksz és elmehetsz nyaralni belőle egy hétre.

Ha csak azért akarod megvenni mert azzal akarsz villógni h mennyi volt akkor tuti h nem éri meg....

2018. aug. 31. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!