Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyetemistak! Melyik eszkoz a...

Egyetemistak! Melyik eszkoz a jobb tanulas szempontjabol?

Figyelt kérdés
Nemzetkozi gazdalkodason leszek, es szuksegem lenne egy konnyu, hordozhat es jo akksival biro elektronikai eszkozre, amin tudok jegyzetelni, beadandokat csinalni, elektronikus anyagot tanulni, bongeszni, filmezni. Ket eszkoz kozul kene valasztanom. Az egyik a macbook air, a masik az uj ipad billentyuzettel+ apple pencil. Ti melyiket ajanlanatok inkabb? Tudom, hogy egyik sem olcso es hogy mindkettonel vannak jobb termekek mas markatol, de az air 54wh akksija es az uj ipad ara eleg meggyozo, raadasul vissza tudom igenyelni az afat. Legszivesebben az air tvalasztanam,mert az megis egy szamitohep, de meg a ket netto ar kozott is jelents a kulonbseg, sokat megtakarithatek.
2018. szept. 2. 14:50
 1/4 anonim válasza:

Semelyik, órán figyelni kell. A laptop csak elvonja a figyelmed, jegyzetelni benne meg biztos, hogy nem fogsz. Ami azt illeti, hogy mi kell egyetemhez, akkor akár mondhatnék raspberry pit is, ami megvan 10 ezer forintból, és ez igaz ott is, ahol én tanulok mérnökinfon.


De ha mindenképpen akarsz valami gépet, vegyél valami netezőset otthonra, akár laptop akár asztali.

2018. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanulás szempontjából teljesen mindegy, mindkét opció ugyanúgy járható. Innentől csak az dönt, hogy neked melyik kényelmesebb/szimpatikusabb.
2018. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. A kérdés rossz kategóriában van, inkább a számítástechnikában tedd fel.

2. Teljesen felesleges egyetemre MacBook, sokkal jobb egy ASUS, Dell, vagy bármilyen laptop. MacBookot azért vesznek az emberek, hogy felvágjanak a pénzükkel, közben ugyanannyiért már gamer laptopot vehetnél.

3. Szintén NG-re jártam, soha nem kellett egyetemre laptop, füzetet és számológépet vigyél, mert sok órán számolni kell, és képleteket írni. MacBookon nem fogsz tudni integrálni.

2018. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jegyzetelni nem MACen kell hanem PC alapon.

Papír Ceruza :)

2018. szept. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!