Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nektek tetszik ez a karóra?

Nektek tetszik ez a karóra?

Figyelt kérdés

[link]


Igazából nekem nagyon nem tetszett ez a forma, de miután megtudtam hogy Solar és rádióvezérelt, ráadásul AlphaGEL is van beleépítve, elgondolkoztam rajta.. Szerintetek?



2018. szept. 4. 17:19
 1/8 anonim válasza:
Nekem nem tetszik!
2018. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Linkelek egy videót, ott kicsivel jobban néz ki. [link]
2018. szept. 4. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem.


Ez jobban néz ki:


[link]

2018. szept. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szirty ***** válasza:
70%
Ma már nem mindenki tudja leolvasni a mutatós órát...
2018. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Akkor adjunk egy maflást a saját vagy nem saját ízlések mentén dübörgő véleményformálásnak:


1. verzió:

- Nektek tetszik ez az óra?

- Igen!

- Akkor megveszem!



2. verzió:

- Nektek tetszik ez az óra?

- Nem!

- Hűha, most mi a francot csináljak...


Egyébként meg: ha már strapaóra, akkor legyen mozgó alkatrész nélküli. Tehát ha ez a cél, akkor a mutatós órát linkelni tökfelesleges.


Másrészt meg személyes véleményem, hogy a rádió meg a solar megoldásokért tejelni kb. kidobott pénz. Adott körülmények között hasznos technológiák, de kéthavonta csak be lehet állítani egy órát, nem igaz? És a gyári elemmel is éveken át működik.

Az óra egyébként a legelső G-Shock dizájnt viszi tovább, és ezek az 5000-es szériák elég népszerűek a G-Shock órák között:

[link]

2018. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Miért ne tudnám leolvasni a mutatós órát, ha digitálisat veszek?
2018. szept. 4. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem kellene 2x annyi áron rádióvezérelt meg solar óra, tök felesleges. Abban is van egy tölthető elem amúgy, ha meg az tönkremegy, akkor mi van?

Meg most miért gond az, ha néha be kell állítani? Egy karórát ha megveszel, akor azzal foglalkozni kell.

Nekem hasonló Lorusban van, 12.000 volt, arra jó, hogy víz és ütésálló, meg szaunába is bevihetem.

2018. szept. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nem kell jobb óra, ez egy frankó g shock. Meg nem az a krumplifajta mint amilyen az én g shockom
2018. szept. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!