Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az eMAG boltok mire vannak?

Az eMAG boltok mire vannak?

Figyelt kérdés
Kolozsváron láttam, hogy ilyeneket. Ott lehet rendelni is az eMagon keresztül, mármint bemegyek s mondom mit szeretnék? Vagy otthonról is megrendelhetem amit szeretnék s onnan átveszem? Van személyes tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

2018. szept. 4. 22:28
 1/6 anonim válasza:
100%
Azok nem csak átvételi pontok??
2018. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De akkor rendelésnél kell azt választani, hogy ott veszem át? Vagy hogy működik a dolog? Le tudná valaki irni pontosan?
2018. szept. 4. 23:22
 3/6 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, rendelésnél választhatod azt, hogy ezeken az átvételi pontokon veszed át az adott terméket és akkor semmit nem kell fizetni a szállításért. És miután megrendelsz valamit, az e-mail címedre küldenek ez üzenetet, amiben meg van adva a rendelés száma, szerintem azt mindenképp írd fel valahova, mert gondolom azt kérdezik majd, ha bemész átvenni a csomagot. De az e-mailben úgyis leírják a fontos infókat.
2018. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az eMAG egy román webáruház ami Romániában és Magyarországon is jelen van. Interneten, otthonról simán rendelhetsz, akár a lakáscímedre, akár valamelyik átvételi pontra és kiszállítják.

Egyszerű a netes rendelés.

2018. szept. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az eMAG-nál nincs olyan, hogy bemegyek az ügyfélszolgálatra és átveszem, csak vagy fix címre kéred az árut, vagy valamelyik átvételi pontra mint pl. posta, benzinkút stb. amit neked kell kiválasztani.
2018. szept. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagyis, Magyarországon nincs olyan, hogy bemegyek egy boltba, vagy ügyfélszolgálatra és megrendelem az eMAG-nál a kívánt terméket. Itt nincs bolt és ügyfélszolgálat is csak telefonon érhető el.

Azt nem tudom, hogy Romániában hogy működik az eMAG.

2018. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!