Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Külső HDD hálózatra csatlakozt...

Külső HDD hálózatra csatlakoztatása?

Figyelt kérdés
Van egy2tb os külső HDD-m aminek csak egy usb 3.0 csatlakozója van. Ezt szeretném hálózati meghajtóként használni. Olyasmi kütyüre gondoltam mint az iomega iconnect, viszont olyat sehol nem kapni. Valami alternatívát tudtok mondani?

2018. szept. 5. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha Wi-fi router-en van USB port és támogatja a hálózatos megosztást, akkor ott is meg tudod osztani, gépekről eléred.
2018. szept. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos a routeren nincs usb port, ezért is írtam, hogy valaki tud e más megoldást.
2018. szept. 5. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ócskapiacon vettem egyszer ilyen külső házat (SATA) HDD és tápegység nélkül:

[link]

Ezen LAN-csatlakozó is van, működött is, amikor kipróbáltam.

Talán egyszerűbb lehet keríteni valami hasonlót.

Vagy nálam például a Telekom digitális elosztónak nevezett egysége is képes fogadni egy USB-tárolót.

Vagy veszel valami routert, ami szintén tud ilyet.

2018. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Úgy látom hogy olcsóbb ill. jobb döntés lenne egy usb-s router ami tud hdd- t is kezelni szóval nem úszom meg.

2018. szept. 5. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!