Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok mondani kifejezetten...

Tudtok mondani kifejezetten rockra fejhallgatót?

Figyelt kérdés

Fülhallgató is jó, de lehetőleg fejes kéne.

Amiket eddig vásároltam egyik se bírta a rockot, mindegyik recseget. Rockból mindent hallgatok, így pl. a heavy metalt, vagy a deathmetalt már csúnyán játszik le. Szóval leginkább erre keresnék fülest.



2018. szept. 6. 08:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én amiket eddig vettem mindegyik bírta, a titka az, hogy ne olcsót nézz
2018. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
25 ezres jbl fejhallgatóm van...
2018. szept. 6. 09:22
 3/15 A kérdező kommentje:
70-80-ra gondoltál? Mert abban a kategóriában tényleg vannak jók, de ennyit egy fejhallgatóért nem adok ki.
2018. szept. 6. 09:24
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha nálad minden recseg, akkor ott nem a fejhallgatóval van a probléma.

A legolcsóbb füles sem recseg, csak mert metál szól rajta.

2018. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Oké okoska, te már csak tudod.

A baj azzal van, hogy hangosan szeretem hallgatni a zenét. Más műfajjal nincs gond, de ha metált hallgatsz hangosan az rövid úton tönkre teszi a hangszórót. Tapasztalatból mondom. Tudom, nem kéne hangosan hallgatnom, de én így szeretem.

2018. szept. 6. 11:56
 6/15 anonim ***** válasza:

van aki a coronitát szereti és ugye az is hangosan jó, az meg majdnem basszus teszt már

az nem teljesen igaz, hogy a legolcsóbb se recseg, van ami egyszerűen nem bírja azt a mélyet és magasat is leadni és idővel tönkre megy

2018. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"hangosan szeretem hallgatni a zenét"


Ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye...



Nyugodtan nyúlj a zsebedbe egy jobb érzékenységű modellért, ha ennyi eszed van.

2018. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Továbbra is hatalmas baromság.
2018. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ok, Köszönöm a az építő magyar kritikákat.

Ilyen a jó magyar hozzá állás. ;)

Komoly gondotok lehet ha így támadjátok az embert.

Köszi a segítséget.

2018. szept. 6. 13:48
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha drágábbat választasz egyáltalán nem biztos hogy nem fog recsegni. Nekem a régi fejesem JVC HA-RX300, egyáltalán nem recseg még max hangerőn sem, pedig asszem 5 ezerért vettem újonnan. Most egy Beats Dr. Dre Solo 2-t használok (biztos hogy eredeti), ez viszont néha berecseg (még kisebb hangerőn is mint a JVC), pedig 40 ezer körüli áron lehet megvenni (valamint mellette nem is szól olyan szépen).

Nincs a környékeden egy olyan üzlet ahol árulnak fejhallgatókat? Az lenne a legjobb ha ki tudnál párat próbálni.

2018. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!