Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye, a...

Kinek mi a véleménye, a vezetékes fülesről?

Figyelt kérdés
Nekem a 3.vezezetékes füleset rágat szét a nyuszim, és most hallotam a vezeték nélküliről, és gondolom azt nem tudja megrágnai. Szerintetek érdemes venni, könnyen müködik? És hogyan?

2018. szept. 7. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2018. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szirty ***** válasza:

Szerintem van más megoldás is. Pl. hogy nem kell a nyuszit füles vezetékkel etetni.


A vezeték nélküli megoldásoknak vannak hátrányai is. De ha azokat bírod, akkor mi baj lehetne? Legfeljebb a nyuszi rászokik a 230V-os hálózati kábelek csócsálására.

2018. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is most tervezek rendelni. Amilyen véleményeket olvastam róla, csak jókat írtak.

Viszont ezzel nagyon vigyázz, nem tesz jót a nyuszinak!

2018. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2-es a hátrányait leírnád?
2018. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Fülbedugósra gondolsz vagy fejhallgatóra?

A fülbedugósat is kábel köti össze.

2018. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szirty ***** válasza:
0%

"2-es a hátrányait leírnád?"


Nem. majd megtapasztalod.

2018. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, agyilag nem opció, hogy a nyulat meg a felhallgatót nem ugyanarra polcra teszed és máris elmarad a lakoma.
2018. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szirty ***** válasza:
Workaround rulz!
2018. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szirtyi : nem, én nem etetem a nyuszim vezetékkel, de h lenne nyuszid akkor te is megtudnád, hogy az olyan vezetékeket mint a tv vagy a számítógép, töltőt is megrágja mert koptatja a fogát ezzel, és ha nem tudnád a nyuszik elég nagyot ugranak, és a szobámban nincs olyan magas polc ahova ne tudna felugrani. A szüleim vagy a húgom szobájába meg nem tehetem, mert ha este zenét hallgatok vagy filmet nézek akkor nem mehetek be a szobájukba...

Én azt kérdeztem, hogy kinek mi a véleménye, tapasztalata a vezeték nélküli fejhallgatórol, nem pedig, hogy mivel etessem a nyuszim, akkor pofázz a nyuszikrol, és sértegetsd ha neked is van és profi nyuszis vagy, egyébként is ebben a kérdésben nem a nyuszi az akiről kérdezek, mégis mindenki róla ír.... Azt mondjátok meg, akinek van vagy csak tudja, mi a véleménye tapasztalata a vezeték nélküli fejhallgatórol? Jobb mint a vezetékes?

2018. szept. 7. 23:10
 10/12 A kérdező kommentje:
Zoligyerek : a nyuszi a földön lakik, de mivel nincs olyan magas polcom a szobámban, amire ne tudna felugrani, mert mindenhol negtalálja a a felutat, a szüleim vagy a húgom szobájába meg nem tehetem mert nem akarom őket felkelteni, ha este zenét hallgatok vagy filmet nézek
2018. szept. 7. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!