Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyit fogyaszt a mobilklíma?...

Mennyit fogyaszt a mobilklíma? Cooling capacity: 2100W Cooling power input: 790W

Figyelt kérdés

Folyamatosan ment a kompresszora, a minimum hőre állítva, mert a legkisebb helyiségbe valót vettem, de nagyobb a szoba.

Próbáltam utánanézni, de nem értem hogy a nagyobb vagy a kisebb érték a tényleges fogyasztása?

(Gondolom a többet fogyasztja, a kisebb a leadott teljesítmény. Mint a porszívóknál is csak a fogyasztás töredéke a wattban kifejezett szívóerő.)



2018. szept. 8. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A kisebb érték az elektromos tápfelvétel a nagyobb a hőleadás.

[link]

2018. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Gondolom a többet fogyasztja, a kisebb a leadott teljesítmény."


Nem, itt nem erről van szó.

A 2100 W az nem villamos fogyasztást jelöl, hanem a hőelvonást.

Nagyjából úgy kell elképzelni, hogy a klíma működésével egyidejűleg ekkora fűtőteljesítménnyel tudnád kompenzálni a hűtését.

2018. szept. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a zöld "gumikesztyű".
2018. szept. 9. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!