Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek jó telefon a...

Szerintetek jó telefon a samsung corby?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 12:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
iszonyú szar soha ne vegyél mert a világ legszarabb mobilja érintősök közül
2010. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jún. 22. 12:27
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem a corby nem ér meg 35ezer forintot, mivel 25ezerért ennél sokkal jobb LG telefont lehet venni, de még az s5230 is olcsób a corbynál, pedig sokkal jobb :)

Szóval szerintem ne vegyél ilyet, mert elég butuska szegény+iszonyat lassú...

2010. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
51%
Szerintem ugy kerüld el az érintős telefont ahogy csak lehet, ha csak nem I phone-t veszel (irreális az ára :S ) nagyon gyerek cipőben jár még, nekem is sok bajom van vele (samsung diva) a páromé corby, most fél évesek és egyre több gond van velük :( várj még vele pár évet.
2010. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
utolso hozzászolonak irnám,hogy az én páromnak is dívája van,nekem pedig omniám és tökéletesek,pedig megvan(vannak) régóta!szoval készülék függő hogy milyen..a corby olyan embereknek valo akik lemennek az üzletbe és máglátják és ..jééé de jóó..és megveszik,egyszóval buta egy telefon buta embereknek!
2010. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
39%
Ez a Te szegénységi bizonyítványod, hogy telefon alapján butázol, ilyet butuskák csinálnak mucika! :)
2010. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
66%
Azért butázod le, mert elmondja a véleményét???Hát. . .sok sikert az élethez!
2010. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
hagyjad csak...:)utolso előttinek biztosan corbyja van
2010. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

nem értek egyet az egyik előttem szólóval, miszerint az ember kerülje az érintős telefonokat és hogy az egyetlen jó az iphone. a HTC már az iphone előtt évekkel elég jó érintős telókat gyártott, igaz akkor még nem saját név alatt. ezek legfőbb gyengéje, a rajtuk használt windows mobile operációs rendszer kiforratlansága.

de hogy a corby-ról is szóljak, a samsung által a corby-n is használt zárt oprendszer elég gyenge, semmivel sem ad többet, mint egy 3-4 éves telefoné (pl E250), mindössze itt nem a gombokat, hanem a képernyőt nyomkodod. tehát ha csak ugyanúgy telefonálásra, zenehallgatásra használod, mint eddig és nincsenek extra igényeid, akkor jó telefon. kicsi, sokáig bírja és a kijelző is szép képet ad.

2010. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

a samsung diva csak egy átcsomagolt corby. "divatos emberek" = plázaku..ák részére.

nővéremnek corby-ja van és nem hallottam még tőle, hogy rossz lenne. felveszi, leteszi, használja, kész.

2010. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!