Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy kell a Harry Potter-ban...

Hogy kell a Harry Potter-ban beállítani a magyarosítást?

Figyelt kérdés

2018. szept. 15. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogalmam sem lehet, hogy milyen forrásról beszélsz, viszont felhasználom az alkalmat egy gyakori tévhitre, magyartalanságra.


Ezt nem úgy mondják, hogy "magyarosítás", hanem "magyarítás".


Mi a különbség a kettő között? Ezt kellene érezni, akkor nem írnának sokan hülyeségeket.

2018. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt most jól megmondtam, csak kicsit elkapkodtam, ezért nem olvastam át, így teljesen magyartalan lett. Valahogy így akartam eredetileg:

...viszont felhasználom az alkalmat, hogy felhívjam a figyelmet egy gyakori tévhitre, magyartalanságra.

2018. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hol szeretnéd? Interneten nézed, egy Dvd-n vagy miről beszélünk? Amennyiben ezt leírod szíves örömest segítek ha tudok :)
2018. szept. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3.vagyok. Bocsi, össze kevertem egy másik kérdésre írt válszommal. A játékban sajnos nem tudom hogy kell.
2018. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!