Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Heló! Van egy régebbi "Magnat"...

Heló! Van egy régebbi "Magnat" típusú szett felrakva. Eddig nem is volt semmi baja, de a 2 jobb oldali hangfal nagyon halkan, szinte már semennyire nem szól. Megoldás?

Figyelt kérdés
Próbáltam kihúzni, meghosszabbítani a drót végét, hogy jobban érintkezzen (mivel manuálisan kell összeköttetni) de semmi.. Szét is szedtem, de belül okénak tűnik. Gondolom csak úgy tönkrement, de mivel pont a 2 jobb oldali, gondoltam rákérdezek hátha magába a legjátszóba lehet gond, mivel azt nem szedtem szét, és lusta vagyok mivel elég szorosan vagy a helyén, szét kéne szedni nem 2 perces munka.

2018. szept. 15. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a bal oldalival megcseréled, akkor is halk?
2018. szept. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Heló! Valószínűleg a kábel lehet a hiba, mert a hangfalat megcseréltem, tehát ami bal oldalt volt azt a jobbra raktam, és ugyan úgy az nem szól amit jobb oldalra raktam. Kihúztam a lejátszóból és a hangfal hátuljából is és vissza, de ugyan az. A kábel pedig új, legalábbis pár hónapos lehet max, mert akkor vettem amikor be lett kötve. Más ötlet? :/

Köszi

2018. szept. 16. 00:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem a kábel, hanem a végfok a hibás. Ha a lejátszó garis, akkor javíttasd.
2018. szept. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Áh, nem tudom milyen régi lehet, erre garancia :D Azt se tudom honnan van, kaptam.. De mivel pénzem sincs nem hogy egy normális hangfalam ezért marad a zene bal oldalról.. Azért kösz..
2018. szept. 16. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!