Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Epson L310 nyomtatóról mi a...

Epson L310 nyomtatóról mi a véleménye aminek van? Érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 23. 19:00
 1/4 anonim válasza:

Nekem L360 van, meg vagyok vele elégedve. A külső tartályos nyomtatókat viszonylag olcsó üzemeltetni. Az epson általában elég szép színekkel nyomtat.

Egy tipp, ha egy ideig nem használod akkoris nyontass egy két oldalt, hogy a fej ne száradhasson be, nekem volt, hogy beszáradt de egy fejtisztítás segített. Ennek ellenére ajánlott vele minimum havi 1-2 oldalt mimimum nyomtatni

2018. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Még annyi, hogy ezt a kis fejet ami neked be is száradt (ami ugyebár a tintát "köpködi" a papírra), azt kell cserélni időnként?

1-2 évente vagy hasonló?

Idővel nem kopik el? Nem lesz rosszabb a nyomtatás minősége?

2018. szept. 24. 16:38
 3/4 anonim válasza:

Bocs, hogy csak most válaszolok, most találtam ide vissza. Nem a fejet nem kell cserélni, azt csak a szervíz tudja, de ha azért néha bekapcsolod akkor nam szárad be.


Végül milyen nyomtatót vettél?

2019. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


L310-et vettem ahogy azt terveztem.

De még nem próbáltam.

Most egyenlőre úgy néz ki, hogy nem kell sokat nyomtatnom, így nem raktam össze, hogy nehogy beszáradjon.

2019. jan. 24. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!