Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » TV bekötése? Vettem egy Star...

TV bekötése? Vettem egy Star Light 20DM3500 típusú TV-t, és a bekötéssel kapcsolatban, hogyha az elosztóból PCT IECF-9 típusú kábel jön ki, akkor az a TV melyik csatlakozójába kéne passzolnia?

Figyelt kérdés
Vettem egy Star Light 20DM3500 típusú TV-t, és a bekötéssel kapcsolatban, hogyha az elosztóból PCT IECF-9 típusú kábel jön ki, akkor az a TV melyik csatlakozójába kéne passzolnia?

2018. okt. 4. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kapaszkodj meg: a PCT IECF-9 csatlakozóba.
2018. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az menne, csak sajna olyan nincs a tévén :D coax és ant 75 ohmos csatlakozó van rajta
2018. okt. 4. 20:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, a 75 ohmos koaxdugó lánykori elnevezése külföldi körökben IEC 9 mm-es (is).

Az meg egy kínai TV egyébként, felismerem a hátáról.

2018. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Wadmalac ***** válasza:

Íme egy 32DM3500 inputjai, tutira azonos a tieddel:

[link]


Ebből csak az ANT 75 ohm eszi a csatlakozót.

Ami tényleg az IECF-9.


[link]

2018. okt. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most ugye az a baj, hogy a kábel ami jön az erősítőből az is anya, és a tévé kimenete is anya, tehát 2 anyát nem tudok összedugni.
2018. okt. 5. 08:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Természetesen hölgyeknek is szívesen segítünk a fórumokon, csak kérdezz bátran.

Vásárolhatsz apa-apa átalakítót, ha nem tudod lecserélni a csatlakozót.

2018. okt. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagy nevezhetjük toldónak, adapternek, ilyenre gondoltam:

[link]

Ha elfér lent, mert ezeknél a kínai TV-knél néhol olyan szűk a hely, hogy pl. a HDMI-kábel is meg kell törni a bedugáshoz. De van belőlük többféle kialakítású.

2018. okt. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Wadmalac ***** válasza:
2018. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én láttam már olyan videót, ahol két anyát összedugtak, de inkább nem linkelném be.
2018. okt. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

#9: Trust me, I'm an engineer. :D

Egyszer én is kénytelen voltam ideiglenes megoldást találni, egy golyóstollbetét és alu ragasztószalag csodákra képes. :D

2018. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!