Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen lopásgátló eszközöket...

Milyen lopásgátló eszközöket vagy praktikákat tudtok Lada 1200-es autóhoz?

Figyelt kérdés

Tudom ma már mindent ki lehet játszani, de fel szeretnék készülni ha esetleg valaki megpróbálná ellopni...elég patika állapotban van!

Köszönöm! 24/F



2018. okt. 7. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ladát még lopnak?
2018. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ladát nem lopnak, mert ritka (könnyen lenyomozható), és nincs még veterán értéke.

Szerintem felesleges bármi is.

2018. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Készíts rá váltózárat vagy alakíttasd át a gyújtást és a benzinpumpát 1-1 rejtett mágnes ellen darabos kapcsolóra aminek a a darabjai nálad lesznek .
2018. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én is akarok a kockámba valamit, csak nem tudom, hogy mit.
2018. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha el akarják lopni, úgy is el fogják. Nálunk trélerrel vitték el a szomszédom kocsiját, az ellen pedig nem tudsz védekezni. Hétköznapi autótolvajok ellen jó megoldás lehet egy egyszerű riasztó beszerelése, gyújtás megszakítása, kormánykerék magaddal vitele (lehetőleg egyedi aggyal, hogy ne tudják másikkal pótolni azt), stb.
2018. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Trélerrel egy Zsigát ellopni , hogyne , milliós gépekért mennek ki bandák akik kidaruzzák a kerítésen át platós gépekről . Riasztó meg szhart sem ér kutya sem figyel rá .
2018. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Már sok kollégámnak építettem be időrelét kapcsolóval.

A kapcsoló el van rejtve, és csak annyi a dolga hogy egy perc múlva leveszi a gyújtást. A lábon elvitelnél az a lényeg hogy észrevétlenül bejuss, be tudd indítani és el tudj vele menni. Ezt nem gátolja meg. De hogy pár utcával odébb lerohadva az út közepén elkezdj keresgélni hogy miért nem megy a lopott verda, azt már egy kicsit húzósabb.

2018. okt. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Érdekes,de lopják a Ladákat. Egyik ismerősömét is ellopták egyszer. Meg fel-fel bukkan facebook csoportokban is, hogy innen-onnan elloptak egyet. Egyébként egy rejtett áramtalanító, vagy valamiféle egyedi indításgátló.
2018. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Néhány tévédést szeretnék eloszlatni. A kereklámpas család bizony veterán, mindenki keresi megvételre. Autó riasztót pedig egyedit építs, az uniformizált nem biztonságos. Nekem esernyőnyél kormányzatán van, amit a kormány küllőbe és a fékpedálba akasztok és zárom. Ha ezt sem gondolom megfelelőnek, akkor az áramtalanító kapcsoló lemezkéjét magammal viszem. A régi Lada könyv végén tálalsz erről rajzot. Egyébként könnyű feltörni, a dögkeselyű című magyar filmben szinte bemutatják, hogy kell.
2019. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anno a Szomszédokban Taki bácsi egy ideig minden nap kiszerelte az aksit és felvitte magával a panel lakásba. Bár lehet, hogy az 1500-ös Lada volt, nem értek hozzá. :D
2021. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!