Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Midi keyboard csatlakoztathato...

Midi keyboard csatlakoztathato androidos eszkozhoz, ha elvileg az alkalmazas tamogatja?

Figyelt kérdés

Perfect Pianoval szoktam zenelni es elvileg van benne midi billentyuzet tamogatas, mukodhet vele? Egyik midi keyboardnal se latok android tamogatast, viszont elvileg mennie kene. Szerintem menne, mert vegulis nem az operacios rendszernek, hanem a programnak kene tamogatnia, de nem merek ekkorat kockaztatni. Van olyan keyboard (Myaudio mini 32), ami tamogatja az ipadet, de ugye azon a garage band amivel megy, de ott se ir androidos tamogatast. Menne?


Ezt neztem ki konkretan: [link]


2018. okt. 11. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"vegulis nem az operacios rendszernek, hanem a programnak kene tamogatnia,"

Meg a hardvernek.

2018. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
m-audio keystation mini 32*
2018. okt. 11. 22:46
 3/5 A kérdező kommentje:
hogy erted, h a hardvernek?
2018. okt. 11. 22:47
 4/5 A kérdező kommentje:
kozbe megoldottam a problemat, barmelyik midi billentyuzet mukodik androiddal. hatga vkinek meg hasznos lesz ez a kerdes
2018. okt. 12. 00:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak legyen OTG támogatás az adott kütyün, és legyen, aki elviseli azt a lomha reakcióidőt.
2018. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!