Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek gyártják még a...

Szerintetek gyártják még a kompakt fénycsöveket vagy már átálltak a LED-re?

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 21:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Nem vettem észre hogy az CCFL csöves LCD jelentősen jobban melegedne mint a LED-es."


Akkor inkább ne szólj semmit, eszerint fogalmad sincs a témáról.


Nyilván csak egy szemléletes példaként hoztam fel, miszerint ostobaság ezt úgy beállítani, miszerint "alig jobb", ahogy fogalmaztál.


Arcátlanságról pedig ne beszéljünk inkább, csúnyán leszerepeltél múltkor. Azt nem kellett volna kispajtás, megjegyeztem a neved!

2018. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Szirty ***** válasza:

"Akkor inkább ne szólj semmit, eszerint fogalmad sincs a témáról."


Már miért ne lenne?


"Nyilván csak egy szemléletes példaként hoztam fel, miszerint ostobaság ezt úgy beállítani, miszerint "alig jobb", ahogy fogalmaztál."


Nem volt se szemléletes se jó példa, mert számtalan mindenki által hozzáférhető adat (igen, még te is megnézhetnéd ha akarnád) mutatja hogy a kompakt fénycső nem sokkal hatékonyabb a LED-nél viszont sokkal olcsóbb.

De ezt már leírtam csak write only barom üzemmódban vagy és nem foglalkozol vele.

Nagyobb örömöd leled abban hogy másokat baxogass.


De hát legyen ez a legnagyobb örömöd, és soha nagyobb! :)


"Arcátlanságról pedig ne beszéljünk inkább, csúnyán leszerepeltél múltkor"


Nem hiszem hogy van fogalmad arról miről "beszélsz".

2018. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!