Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A xiaomishop.hu mennyire...

A xiaomishop.hu mennyire megbízható? Esetleg valami más oldalt javasolnátok?

Figyelt kérdés
Rossz dolgokat olvasok erről az oldalról. Nem küldik ki a rendelést,esetleg bújtatott költségek vannak? Egy Mi band 3-at szeretnék rendelni, ajándékba lenne.

2018. okt. 22. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm onnan rendelt Redmi note 4-et. Valami szar, lebutított rommal küldték ki neki. Visszaküldte, hogy mi a f... tegyék rá vissza az eredetit. Egy hónapba telt neki. Én is onnan rendeltem (még előtte), nekem semmi bajom nem volt velük. Annyi, hogy tönkrement a teló akksija két év után és ők erre nem vállalnak garanciát.
2018. okt. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer rendeltem onnan egy fülhallgatót, és nem voltak valami jó tapasztalataim. A honlapon azt írták, hogy raktáron van az adott termék, és max. 1 hónap a kiszállítási idő. Miután letelt az 1 hónap, felhívtuk őket, hogy most mi van, és azt mondták, hogy nemsokára küldik. Ezután sem küldték ki, és rengeteg telefonálgatás után nagy nehezen közölték, hogy nincs is raktáron az a termék feketében, de esetleg egy fehéret tudnak küldeni. (A honlapon még mindig azt írták, hogy van belőle raktáron) Végül kiküldték, de egyébként még így sem teljesen azt, amit rendeltünk.


Viszont, ha jó áron szeretnél Xiaomi (vagy egyéb hasonló kínai márka) terméket rendelni, akkor az eustock.eu nevű oldalt tudom ajánlani. Innen rendeltem telefont, és fülhallgatót is, és mindkettő gond nélkül, időben megérkezett, ráadásul itt lehetett a legolcsóbban megvenni őket.

2018. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. A 2 év magyar garancia tetszett a legjobban. Az olvasottak után kételkedem. Marafok a Gearbest-nél, vagy az Aliexpressnél.
2018. okt. 22. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól teszed :)
2018. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!