Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem indul el a laptopom. Mi...

Alexpro206 kérdése:

Nem indul el a laptopom. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Egy Lenovo IdeaPad 700-asom van ami nem akar elindulni. Szóval kezdjük ott, hogy haza értem gondoltam netezek egy kicsit meg ilyenek. Bekapcsolt a gép minden szuper igen ám, de a böngésző amit használok nem nyit meg semmit ez után gondoltam ujra inditom a gépet. Újra indítottam elkezdett be "boot"-lni a Windows 10, de ez az állapot 10 percig ment, najó gondoltam ki nyomom (úgy, hogy hosszan megnyomom a bekapcsolo gombot) utána meg bekapcsolom. Ezután ugyan úgy csak bootolt és bootolt. És jelenleg itt tartok.

U.I.: Ja meg azóta egy próbálkozásnál behozott egy hiba elhárítást és azútám se csinált semmit. Csak bootol és pörög a ventillátor ezerrel.



2018. okt. 24. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

nem ismerem ezt a típust és nem is fogok utána nézni

aksija van??

kiveszed, tápból kihúzod, vársz picit...

vissza dugod bekapcsolod

(nekem enyi gyakran megoldja a problémát)


menyi hely van a rendszer meghajtón?? vírus keresés?? töredezetség mentesítés?? (màr ha nem ssd-s a gép)

2018. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget. Meghajtórol bootol a Windows! Nem gondolok vírusra, mert pont tegnap két vírus írtóval is át nézettem a laptopot!
2018. okt. 24. 16:41
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor vagy a win10 sérült meg vagy a winyó.
2018. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Windows 10-et ted rá egy pendrive-ra aztán boot menüből válaszd ki és miután betöltött és utána a javitásra katt.

Ha nem megy akkor esetleg egy ubuntut ráteszel a pendrive-ra ubuntut elinditod live módban.(telepítés nélküli módban).

Aztán lemented az adatokat amik kellenek, utána mehet rá a windows 10 újbol.Elvileg windows old mappába teszi a régi windows maradékát ha újratelepíted.

Volt esetleg windows 10 frissítésed nemrég?

2018. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát ha van másik gépe. Ha csak az van, akkor nem tud boot pendrive-ot csinálni. Hiba elhárítás általában nem működik, ha a win10 eleve nem jó, vagy sérült. Ezért nem szabad mindenféle vírusírtót rárakni, aztán meg letöröl olyat, ami meg megbolondítja a rendszert. Talán, ha a gépen van recovery lehetőség, az segíthet, de a személyes adatok elveszhetnek.
2018. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!