Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Net 'probléma'. Mi a teendő?

Net 'probléma'. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Asztali géppel valahogy megoldható, hogy egy nem lekódolt netkapcsolatra rácsatlakozzak?
2010. jún. 24. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy jutsz ahhoz az információhoz egy asztali géppel, hogy van egy kódolatlan hálózat valahol. Hol "látod" ezt?
2010. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen megoldható ezzel:

[link]


Nem én hirdetem csak ezt találtam elsőnek! :D

2010. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első: a laptop 'látja'. És az asztali gépet szeretném használni, csak az asztalin most nincs net
2010. jún. 24. 21:02
 4/7 anonim ***** válasza:

És akkor miért nem úgy kérdezel, hogy ne kitaláló show legyen belőle?

Válasz "elhangzott", USB WiFi-s adapter..

2010. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.. Még egyet tudok mondani: hálózati kártya mindkét gépben, crosslink UTP kábellel összekötve.. Van ennél olcsóbb?

Én ha lehet semmit se bízok WiFire, Bluetoothra, mert mint a példa mutatja, vihető.. és törhető..

2010. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szembe szomszédban lakik keresztanyám. Nem akarom vele össze kábelezi magam...
2010. jún. 24. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Most, miután többszöri "ütésváltás" után kiderült, hogyan is néz ki a config, a következő látszik célszerűnek:

Egy PCI-s, levehető antennás hálókártya.

Jöhet a próba. Valószínűleg, miután a levehető antenna rossz körülmények között van /gép fémváza közel, nem tudod idébb-odébb rakni a PC-t jó vételi helyet keresve/, kell/ akadozhat a komunikáció, lehet venni antennát kábellel, és ezt már oda rakod ahova akarod, illetve a legjobb vételt biztosító helyre és akkor hajrá....

Ne higgy a 100m-es távolsági adatnak! Ideális körülmények között igaz /optikai rálátás, zavarmentes környezet, ilyened van?/, de a gyakorlatban szinte nem létezik..

2010. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!