Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Laptopról le lehet szedni a...

Laptopról le lehet szedni a matricákat?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja kaptam egy laptopot és a rajta lévő matricák (amik azt mutatják hogy milyen processzor van benne meg hogy mekkora a memóriája) nagyon idegesítenek, de mivel nem volt még laptopom, ezért nemtudom, hogy fontos-e rajtahagyni, vagy nem.

2018. okt. 27. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami az alján van és van rajta valami kódszám, azt szerintem hagyjad (bár egy idő után lehet, hogy az is lemászik majd róla magától), ami viszont felül van, a kezednél, ez a procis meg memóriás, az nem fontos, hogy ott legyen, ezek az adatok úgyis benne vannak magában a gépben.
2018. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A matricák csak azért vannak rajta, hogy mikor valaki ránéz pl. egy boltban, akkor rögtön feltűnjenek.
2018. okt. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem is zavartak, elso nap leszedtem.
2018. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azok a vásárlást segítésére vannak rajta. Ha már megvan, akkor nemigen kell rá többé.
2018. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem használok tapipadot, egérrel használom, ezért nem zavar, pedig négy is van a bal oldalán.
2018. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek tudatába már nyugodtan kapargatom őket :)
2018. okt. 28. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!