Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a TRUST...

Mi a véleményetek a TRUST 21738 GXT 658 típusú 5.1-es hangfal szettről?

Figyelt kérdés
5.1-hez képest viszonylag olcsó,ezért vannak félelmeim a minőséggel kapcsolatban,vajon mennyire szólhat jól?Basszus?Hangerő szempontjából jó?Nem találtam róla sehol írásos véleményt,tesztet meg nyilván hiába nézek youtube-on, nem jön át a hangzás.

2018. okt. 30. 18:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kinek mi éri meg, ez egy jó kérdés, nekem nem, mert én nem használok és nem is használnék soha 2.1-et, én sztereó-t és 5.1-et hallgatok, vagy ha nagyon azt akarom, hogy minden dübörögjön, akkor az 5.1-en hallgatok zenét, mindenkinek más az ízlése. Egy ilyen Logitechen pl. már hallatszik a gagyi alaplapi hangkártya és egy optika közötti különbség, mintha addig más rendszered lett volna. HDMI nem jobb, mint az optika, csak képes átvinni a 7.1-et is, míg az optika nem, mind2 digitális jel. Aki nagyon fanatikus, az koaxot használ digitális forráshoz, az megy egy DAC-ba és úgy az erősítőbe, de ez megint sztereó.
2018. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Köszi a választ, ment a zöld kéz.
2018. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!