Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ASUS ROG notebook ventilátor...

ASUS ROG notebook ventilátor probléma?

Figyelt kérdés

Egy olyan problémám lenne, hogy a nemrég vásárolt Asus Rog laptopom elég furcsán viselkedik, ez alatt azt értem, hogy a ventillátorom nem mindig hajlandó bekapcsolni ha játszok éppen a laptopon, de ha bekapcsol akkor meg nem kapcsol ki, szóval észrevettem hogyha elinditok egy játékot a laptopon akkor NÉHA beindul egy hangosabb venti is, hangsúlyozom NÉHA, ez a ventillátor elég jó lehüti a laptopot és nem is melegszik túl játék közben, csak annyi a baj vele hogy ha kikapcsolom a játékot vagy ha a laptop álló helyzetbe van és nem csinál semmit akkor viszont a venti nem áll le és teljesen széthüti az egész laptopot konkrétan annyira hogy nem lehet szinte hozzá nyulni sem olyan rohadt hideg. De sokszor van mikor ez a venti nem indul be egyáltalán játék közben és a laptop úgy túlmelegszik hogy 10 perc mulva konkrétan égeti a kezem. Találkozott e már valaki hasonló szituációval? mert fogalmam sincs mi lehet a baja....

Apropó ha újra índitom a laptopot a venti kikapcsol.

(remélem érthetően megfogalmaztam)



2018. okt. 30. 20:35
 1/2 szántóvető ***** válasza:
próbáld valamilyen segédprogrammal szabályozni a venik ki-és bekapcsolási tartományát pl speedfan.ezen kívül energiagazdálkodás/speciális tápellátási beállítások-itt van lehetőség kiválasztani az aktív/passzív hűtési módot.bár szerintem nem itt van a gond,de egy próbát ez is megér.
2018. nov. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam már programmal de sajnos nem müködik, a másik módszert is próbáltam sajna nem nem itt van a hiba, de azért köszönöm
2018. nov. 2. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!