Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 18 év alatti e cigi vásárlás...

Lbarnikahh kérdése:

18 év alatti e cigi vásárlás lehetséges?

Figyelt kérdés
18 év alatt szeretnék elektromos cigarettát venni ?Házhoz szállítás esetén a futár el fogja kérni a személyim vagy ilyesmi vagy pedig simán odaadja nekem?

2018. okt. 31. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Mikor én legutóbb csomagot vettem át, meg kellett adni a születési dátumom, mivel csak nagykorú veheti át, előtte ilyennel nem találkoztam.

A futár nem minden esetben tudja, hogy mit is szálít, csak, hogy hova kell a csomagot vinni. Nem biztos, hogy kér személyit, de ha igen nem kell meglepődni.

2018. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy kér majd, de tudod postán maradóra is rendelni. Úgy jobb, mert akkor mész érte amikor szeretnél, nem néznek szül. időt csak nevet, hogy tudják, hogy te neked jött.
2018. okt. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Postân is kérnek személyik. Rendeld automatába.
2018. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A törvény szerint belföldről nem lehetséges így vásárolnod.
2018. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!